Yıldızname

Yıldızname bakımı. Yıldız name, ilmi nücüm ün bir dalıdır. Çok çeşitli bakım türleri vardır. Bunlar içinde hastalığın tedavisi için olduğu gibi geçmişten bir takım haberler almak yada gelecekten bir haber almak içinde kullanılabilir.

Çeşitleri az değildir. Bu nedenle yıldızname bakmak için hangi çeşit yıldızname bakımı yapılacaksa o yöntemin bilinmesi gerekir. Yıldızların gökyüzündeki konumu üzerine çeşitli yorumlar yapılabilir. Çok eskiden kalma alimlerin yıldızname kitabı olarak hazırladıkları ve bizlere kadar ulaşan yıldızname kitapları kaynak olarak kullanılabilir. Doğum tarihleri ve saatleri kullanıldığı gibi sadece burçlar dikkate alınarak ta yapılabilir. Bazı bakım çeşitleri, aslında yıldızname bakımı değildir. Bu nedenler yıldızname bak diye başvurduğunuz birçok kişi aslında yıldıznamaye bakmıyordur. Ellerinde bulunan çeşitli tablolara bakarak bir şeyler söylerler. Bazı medyum hocalar ise cinlerden faydalanarak çeşitli bilgiler edinip bunu sizlere iletiler. Nokta düşürme yöntemi ile yapılan çeşitleri vardır. Bunlar bir nevi fal çeşitleridir. Ebced ile yıldızname bakmak için de kullanılır. Bunda iki çeşit vardır. 1. çeşitte kişinin anne adı ile kendi adı hesaplanıp, 12 ye bölünüp sahip olduğu burca göre kitaptan bakılır. Bazısında ise bir netice ne olur onu öğrenmek için yapılır. Misal iki kişi evlenecek. Evlenecek olan kişilerin adları ve anne adları ebced ilmi ile hesaplanıp, çeşitli bölme çıkarma veya toplamalar yapılır. Orada kalan sonuçtaki rakamlara göre kalan sayılar bir veya daha fazla tabloda değerlendirilerek, kişiler ileride boşanır mı boşanmaz mı, iyi bir evlilikleri olur mu olmaz mı gibi sonuçlara varılır. Bu sadece bir örnektir. Daha da çoğaltılabilir.

Bunlarla birlikte adını sıkça duyduğunuz suya bakma adı verilen bakım çeşidi vardır. Sadece su değil, aynaya bakmak veya tırnağa bakmak ta olabilir. Oraya gelen cin veya hüddam gibi isimlerle anılan bakımda yardımcı olan hadim, çeşitli görüntü veya sesler ile bilgi iletir. Bakımcı ise ondan aldığı bilgileri iletir. Veya kulak daveti ile alınan kulak hadimleri vardır. Bunlar ses olarak bildirir. Fakat görüntü vermezler. Fakat bu bakımlarda bir şeyi tarif ederken görülemediği için bilgi verme esnasında, yetersiz kalınabilir. Bakla ile veya kahve falı remil ilmi gibi pek çok bakım çeşidi vardır. Bu kadar çeşit olduğu için, yıldızname bak dediğiniz medyum yada hocalar, büyük ihtimal bahsettiğimiz diğer bakım yollarını kullanmaktadırlar. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır.

Birçok medyum yada hocanın hayran kaldığı ve üstüne bakım da tanımıyorum dediği bir bakım çeşidim vardır. Diğerlerinden ayrıca bir üstülüğüm sadece bir değil, birçok bakımı aynı anda kullandığım için bakımlarında çıkan sonuçlar mükemmel derecede doğrudur. Siz de ‘’Yıldız Hoca’’ nin muhteşem bakımı için arayın. ‘’Yıldızname bak’’ deyin ve neticeyi gözlerinizle görün. Yıldızname bakımı yapanların hepsini bir araya getirseniz benim kadar iyi bakım yapamazlar.

Kendinize olan güveninizi kaybetmeyin, sorularınıza cevap arıyorsanız doğru yerdesiniz. Hemen ara tüm dertlerini beraber konuşalım ……

Yıldız Hoca : 0501 135 45 28

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*