Papaz büyüsü nedir

Büyü ile ilgili makalelerimde gerek büyü yapma yöntemlerinde, gerek büyü malzemeleri ve diğer konularda akla hayale gelebilecek her şeyle yapılabilir diye bir tabir kullanmıştım. Bu seferki konumuz, papaz büyüsüdür. Papaz büyüsü bir kısım kişilerin iddiasına göre papazlar tarafından yapılır, ve sadece papazlar tarafından bozulur. Bir kısma göre ise papazlar tarafından yapılır ve bozulması çok zordur. Bir kısma göre ise papaz büyüsü, kara büyünün, günümüzde isim değişikliğine uğrayarak, bu isimle anılmasıdır.

Gelelim kendi yorumlarıma. Gizli ilimler içinde yer alan havas ilmi konuları içindeki büyü bozma yöntemleri verilirken bu konuya da değinilmiştir. Büyü bozma yolları arasında papaz büyüsü bozmak için çeşitli vefkler tılsımlar ayetler dualar ve esmalar hatemler daireler ve formüller verilir. Aslına sorarsanız normal şartlarda papazlar büyü yapmazlar. Papazlar hristiyanlık dediğimiz dinin, din görevlileridir. Nasıl ki bizim imamlarımızın görevi büyü yapmak değil de, İslamiyetin emir ve yasaklarını, yaymak öğretmek ise, papazların görevi de kendi dinlerini yaymak ve öğretmektir. Bu sebeple birebir papazlarla büyüyü ilişkilendirmeyiniz.

Zaten papazların birçoğu bu görüşü çeşitli sohbet veya ortamlarda dile getirirler. Nefesine yada şeytana uyan bir takım kişilerin yaptıkları yanlış işleri onların makamı yada mevkisiyle anmak hoş değildir. Örneğin imamlardan bazıları nefsine yada şeytana uyup büyü yaparsa bunun adı imam büyüsü yada hoca büyüsü olacak değil. O zaman bazı papazlar şeytana yada nefsine uyuyorsa, bunu da papaz büyüsü olarak adlandırmak yanlış olur. Papaz büyüsü adı verilen yada kara büyü denilen büyülerin yapımı konusuyla ilgili her hangi bir çalışmam olmadığı için herhangi bir bilgi veremeyeceğim. Fakat, bende papaz büyüsü var bozdurmak istiyorum, yada yıllarca hoca hoca dolaştım büyüm bozulmadı diyorsanız, Diva Hoca, büyünüzün bozulmasını sağlayacaktır.

Hatta bütün büyülere karşı kendinize koruma yaptırmanızı şiddetle tavsiye ederim. Çünkü  büyüler, beklenmedik veya çok yakın akraba veya dostlardan da geliyor.

Kendinize olan güveninizi kaybetmeyin, sorularınıza cevap arıyorsanız doğru yerdesiniz. Hemen ara tüm dertlerini beraber konuşalım ……

Yıldız Hoca : 0501 135 45 28

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*