Kısmet Açma

Her gelen kısmet olacak diye bir kanun yoktur. Hayırlı mı değil mi, iyi mi kötü mü bazen baştan bilinmez. Sonradan gerek davranışlarından, gerek çevresinden gerek ailesinden bir takım gördüğünüz davranışlardan ve hallerden vazgeçebilirsiniz. Tam tersi karşı tarafta vazgeçebilir. Bunlar herkesin başına gelebilir.

Fakat sürekli ve anlamsız bir şekilde kısmetleriniz bir türlü olmuyor ve evlenemiyorsanız, artık kısmetim bağlı nasıl açarım diye düşünebilirsiniz. Kısmet açmak için de, okunacak dua veya kısmet açma duası büyüsü vefki tılsımı muskası yapılması oldukça yararlıdır. Fakat şunu da unutmayınız. Yıldız Hoca öncelikle kısmetinizi kapatan nedeni bulup ona göre çalışma yapıp sizi muradınıza erdirir.

Çünkü sebep kalkmazsa, kısmet açma yolları bir işe yaramaz. Kısmet kapalılığı na sebep olan büyü cin nazar beddua ve her ne ise öncelikle o kaldırılır. Böylece bu işinizde hallolur ve kısmetiniz açılır. Kısmetim kapalı ne yapmalıyım diye soruyorsanız. Cevabı basit. Arayın Yıldız Hoca yi, diva gibi sonuçları sizde görün. Kimse evde kalmış diyemesin.

Davetiyemi isterim, eğer yollamazsanız da düğününüze gelmem. Telefonla olmaz ona göre. Şimdiden evlilikleriniz hayırlı olsun.

Kendinize olan güveninizi kaybetmeyin, sorularınıza cevap arıyorsanız doğru yerdesiniz. Hemen ara tüm dertlerini beraber konuşalım ……

Yıldız Hoca : 0501 135 45 28

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*