Evlenmeye karşı çıkan aileyi kabul ettirme Tılsımı

Evlenmeye karşı çıkan aileyi kabul ettirme tılsımı.

Bir kızı seversiniz oda sizi seviyordur. Fakat sevdiğinizin ailesi karşı çıkar. Sevdiğinizi size vermez. Verilmeyen kızın ailesini ikna edip, kızı vermeleri için yapılması gereken işlemler vardır. Kızın annesi babası abisi ablası ikna etme tılsımı yapılmalıdır. Bu büyü yapıldıktan sonra, verilmeyen kızı ailesi verir.

Annesi babası abisi ablası karşı çıkmayıp kızı vermeye mecbur kalırlar. Evliliğe karşı çıkan ailelerin ikna edilmesi için, yapılacak olan ikna etme ve kabul ettirme tılsımı duası vefki muskası  ile bu sağlanır. Böylece verilmeyen kızın verilmesi sağlanmış olur. Siz de kız istediğinizde aile karşı çıkıyorsa, arayın istenilen kızın verilmesi için gerekli işlemler yapılsın. Ailesi ikna olup kızını size versin. Yıldız Hoca size bu konuda 10 tane hocanın bir araya gelip te yapamayacağı kadar etkili işlemler yapar. Sevdiğim kızı ailesi vermiyor ne yapmalıyım diye düşünmeyin.

Arayın istediğiniz kızı versinler. Sizin aileniz karşı çıkıyorsa da arayın. Sizinde ailenizi ikna edelim.

Kendinize olan güveninizi kaybetmeyin, sorularınıza cevap arıyorsanız doğru yerdesiniz. Hemen ara tüm dertlerini beraber konuşalım ……

Yıldız Hoca : 0501 135 45 28

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*