Cin musallatı

İnsanlar alemi olduğu gibi başka alemler olduğu, bu alemlerden bir tanesinin de cinler alemi olduğunu biliyoruz. Şimdi vereceğim ayet hem cinlerin varlığına hem cinler yaratılırken yaratılış amacını açıklar.

Zariyat suresi 56. ayeti, mealen ‘’ Ben cinleri ve insanları, ancak bana kulluk etsinler diye yarattım’’. Bu ayetten de anlaşılacağı gibi, insanlarında cinlerinde asıl görevi Yüce Allah’a kulluk etmektir. Fakat insanlar gibi cinlerinde iyisi vardır kötüsü vardır. Bunların şerli cinler veya şeytani cinler ya da azgın cinler gibi çeşitli isimlerle adlandırılan cinler tarafından insanlara hayvanlara diğer canlılara veya diğer herhangi bir nesne veya cihazlara zarar verebilirler. Bazı kimseler cinlerin neden musallat olduğunu anlayamıyorlar. İllaki bir cin çağırma olayına girmek gibi bir şey olması gerektiğini sanıyorlar. Oysa cin musallatı için özel olarak bir şey yapılmasına gerek yok. Hiçbir suçunuz veya alakanız yokken bile yine gelip cin tasallutu olabilirler.

İnsanlar da kulluk için yaratıldıkları halde yeryüzünde gördüğünüz gibi çok büyük bir bozgunculuk yapmaktadırlar. Cinler alemi olan alemdeki varlıklar ise insanlara göre daha günaha meyillidir. Yani insanlara göre daha çok ve çabuk zarar verebilirler. Belli başlı ana sebepleri olduğu gibi kesin şu sebepten gelir veya kesin gelecek diye bir kural, kanun yoktur. Aynı şeyi beş kere yaparsınız hiçbir şey olmayıp altıncı yaptığınızda olabilirler. Özellikle bugün öğrenci yurtlarında veya evlerde hatta okulda çocuklar bile ruh çağırma seansı adı altında cin çağırma yapıyorlar. Ne büyük bir tehlike altına kendilerini attıklarının farkında bile değiller. Cinler tasallut olduğunda açıkça karşınıza dikilip görünmesini ve ya sizle konuşmasını, sizi korkutmasını beklemeyin. Çünkü göz yapınız ve kulağınız onları görmeye ve duymaya müsait değildir. Bu nedenle pek çok insan üzerindeki bu tehdidin farkında değil. Eğer görünme ve ses duyma durumuna kadar ilerlemişse durum ağırlamış demektir. Bu kez, genel olarak ağır cin musallatı alma veya cin çıkarma işlemleri yapılmalıdır.

Cin musallatı tedavisi yapmak gereken bir olaydır. Neden oldukları olaylar nedeniyle pek çok sıkıntılar ağır problemler sorunlar çıkarabilir. Bunu başka yazılarda açıklayacağım. Cin musallatı almadan önce de tedbirinizi alıp cinlerden korunma yaptırın. Cinlerden kurtulmak için Yıldız Hoca sizlere en iyi bir şekilde cinlerden temizlenme ve cinlerden koruma yapacaktır. Mutlaka arayınız.

Kendinize olan güveninizi kaybetmeyin, sorularınıza cevap arıyorsanız doğru yerdesiniz. Hemen ara tüm dertlerini beraber konuşalım ……

Yıldız Hoca : 0501 135 45 28

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*