Büyüden Korunmak

Korunma ayetleri, tılsımları, vefkleri, muskaları, kaza ve belalardan korunmak için yada büyü sihir bağlılık nazar gibi kötü etkenlerden, cin peri gibi ruhanilerin zararlarından korunmak için yazılır. Bir insan üzerinde yada dükkan ev gibi yerlere  büyü bozma yapıldıktan sonra büyüden korunma yapılsa çok yararlı olur.

Çünkü büyü bozulunca, sonra eğer koruma olmazsa, tekrar büyü yapılırsa, yine büyü etki eder. Yani yeniden büyü bozma yöntemleri  uygulanması gerekir. Yani büyüden korunma yolları yapılması gerekir. Büyüden korunmak için okunacak dualar veya ayetler veya esmalar vardır. İnsanlar bunları okuyarak korunmaya çalışabilir. Büyüden korunmak için, Ayetler dualar ile koruyucu vefkler tılsımlar muskalar kullanılabilir.

Büyüden korumak için yapılan vefk tılsım muska tarzı korumalarda, kişi gerekli olan uygulamayı yaptığı sürece korunur. Büyülerden korunmak için başka bir yolda insanlara veya korunması istenen ev dükkan sabit yerlere cinler gibi alemlerden koruma vermektir. Bu korumalar, cin peri gibi ruhi varlıklardır. Bunlar üzerinizde kaldığı sürece size yapılan büyüler tutmaz.

Büyü korunması olan kişilere büyü yapıldığı zaman çok az etki tutup sonra bozulabilir. Yada hiç tutmaz. Herkesin başına gelebilecek olan büyü size de yapılabilir. Bu, en yakın akraba eş dost bile olabilir. En iyisi başınıza gelmeden, büyü sigortanızı yaptırın.

Kendinize olan güveninizi kaybetmeyin, sorularınıza cevap arıyorsanız doğru yerdesiniz. Hemen ara tüm dertlerini beraber konuşalım ……

Yıldız Hoca : 0501 135 45 28

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*