Büyü nasıl yapılır?

Büyü nasıl yapılır? Büyü de amaç isteği şeytani bir güç kullanarak istemektir. Bazı kişiler şeytani güçlerle bağlantıya geçip direk emir vererek yada sadece bir tütsü yakarak bile rahatlıkla büyü yapabilirler. Bazen ayetler tersten okunur bazen anlamı değişecek şekilde okunur bazen tuvalette okunur, bazen ise idrar gibi necis  yani pis şeylerle yazılması yoluna gidilebilir.

Bunun yanında ateş yanında çeşitli bazı fiillerde bulunmakta büyü yapımında kullanılabilir. Balmumu yada resim yada insan şekli verilmiş bazı nesneler yardımıyla da yapılabilir. Büyüde durum şudur. Nasıl kişi ibadet ettiği zaman Allah c.c. kuluna yardım ediyorsa Yapılan bu çirkin eylemler şeytanların hoşuna gittiği için size yardımcı olmaya çalışırlar. Tabii böyle yaparım olur diye büyü yapmaya kalkmayın zira tehlikesi haddinden fazladır. Yapacaklarınız karşısında çok ağır bedeller ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Büyü de kullanılan malzemeler her şey olabildiği gibi her şey içinde büyü yapılabilir. Ateşle havaya asılarak, gömülerek yakılarak bakır demir kurşun gibi metallerle, kuş ördek tavuk ve benzeri hayvanların kendisi, çeşitli uzuvları, veya yumurtaları ile yapılabilir. Çeşitli mürekkepler ve tütsüler kalemler kullanılabilir. Büyü yapılırken  havas ilmindeki vefk yada tılsımlardaki gibi yaklaşık yakın yöntemler kullanılır. Çünkü havas ilminde nasıl bazı kaidelere uymadan gelişi güzel yapılında tutmazsa büyü ilmin de bu durum yine aynıdır. Büyü yapmakta kolay değildir. Çünkü ondada şeytani güçlere hitap edilir. Çünkü onlar da iş yapmak için bazı şeyler isterler. Eğer gelişi güzel büyü yapmaya kalkarsanız sadece zarar görürsünüz.

Şeytani cinler musallat olurlar ve hayatınızı alt üst ederler. Büyü yapmak için uğraşmak kesinlikle akla mantığa uygun değildir. Çünkü havas ilminden faydalanmak var iken, kalkıpta tamamen yasaklanan bir şeyi yapmak ahireti mahvetmek demektir. Büyü ile yapılabilecek olan her şey havas ilmi ile yapılabilir. Bazıları papaz büyüsü bozulmaz, adet kanı büyüsü çok etkilidir gibi kulaktan dolma bilgilerle ısrarcı olmaktadırlar. Bu sadece kulaktan dolma bir bilgidir. Ve de sadece kendinizi ve hayallerinizi yıkmış olursunuz. Yapılan her büyü bozulabilir. Sahibiniz olan Allah a isyan etmeyin. O, bize her hususta yetecektir.

Kendinize olan güveninizi kaybetmeyin, sorularınıza cevap arıyorsanız doğru yerdesiniz. Hemen ara tüm dertlerini beraber konuşalım ……

Yıldız Hoca : 0501 135 45 28

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*