Bağlama Tılsımı

Seven sevdiğine kavuşabilmeli evet burada bağlama büyüsü ve bağlama büyüsü tılsımından bahsedeceğim. Bağlama büyüsü genelde aşkına sevgisine karşılık vermeyenlerin aşkla bağlanması için yapılır. Yaptığım ve son derece başarılı bir bağlama tılsımı veya vefk veya çok daha değişik yaptığım çalışmalarımla, size bağlanmasını istediğiniz kişi Allah’ın izniyle size bağlanacaktır.

Bağlama büyüsü ile büyük bir aşkla bağlanacaktır. Bağlama büyüsü normalde büyü değil havas ilminin aşk celbi işlemidir. Bana gerekli olan malzemeler bağlama büyüsü yapılacak olan kişilerin bir adet resimleri iki tarafında anne adları ve kendi isimleri yeterli oluyor. Her yapılan bağlamada resime gerek yoktur. Anne ismi dahi bilinmeyen kişilere karşı yinede yapılabilir.

Fakat bilinmesi bağlama büyüsü etkisi açısından daha iyi olur. Yaptığım çalışmalar sonucunda bağlama büyüleri yapılan kişinin beyni devamlı sizi düşünüyor kalbi sizin için atıyor ve rüyalarında da sizi görüyor. Yaptığım bu işlemler ile, bir kişiyi kendinize aşık ettirme, Sevgilinizle Evlenmeniz için Evlenme Tılsımları Sevgilinizi Kendinize Aşkla Bağlama Eşinizle, Sevgilinizle Kavgalarınıza Son Verme Yeni Birisiyle Tanışma. Bağlama Büyüsü bir konuyada açıklık getirmek istiyorum bu yapmış olduğum bağlama duası vefki tılsımı muskasıdır, aslında büyü değildir. Yapılan çalışma  sonucunda talip olunan kişinin muhabbeti artması için yaptığım bir takım aşk ve muhabbet celbi işlemidir. Sevdiğiniz uzakta, yakında hiç farketmez.

Eğer aşk büyüsü celbini yaptırırsanız yaptırdığınız kişi size büyük bir aşkla bağlanır. Fakat size döner mi dönmez mi orasını yalnızca Allah bilir. Kaderiniz de varsa elbette nerede olursanız olun o size döner. Bu konuda vefkler devreye girmektedir ve olayları sizin istediğiniz şekilde sonuçlanmasına yardımcı olur. Aşk büyüsü celbini yaptırdığınız da sizin de bir takım yapmanız gereken bazı işlemler olacak. Siz de göreceksiniz ki yaptımız normalde büyü değil dualarla okuma yollarıyla sevgilinizin sizi sevmesidir. Aşk büyüsü tılsımınızı yapınca size kargo ile ulaştırıyorum siz onu üzeriniz de taşıyorsunuz ve okuyacağınız bazı ayet ve duaları ve bir takım işlemleride gönderiyorum belirli gün ve saatlerde yapıyorsunuz.

Bu hususda şunuda unutmayınız aşk tılsımını yaptırınca aşk büyüsünün olacağına tam inanmalısınız aksi halde tutmaz ama tam inanırsanız kalbiniz de temiz olursa Allah’ın izniyle istediğinize ulaşırsınız. Sevgilinizin veya eşinizin size bağlanması ve gözünün sizden başkasını görmemesi için iletişim kurabilirsiniz. Sevgili arkadaşlar inşallah sevdiğinize hayırlısıyla kavuşursunuz.

Kendinize olan güveninizi kaybetmeyin, sorularınıza cevap arıyorsanız doğru yerdesiniz. Hemen ara tüm dertlerini beraber konuşalım ……

Yıldız Hoca : 0501 135 45 28

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*