Bağlama büyüsü yapma

Yapılacak olan tılsımlar vefkler ayetler daha önceden yanlış mı doğrumu, hangi sıraya göre yazılmalı, neler eklenmeli yada okunmalı vs.  önceden hazırlıklar tam olmalı. Genel olarak tılsımların ve vefklerin hepsinde olmamakla birlikte birçoğunda çizimler önceden yapılıp, vakit geldiği zaman direk tılsımı yazma işlemine başlayıp vakit içinde çizimlerle uğraşıp vakit kaybından kurtulmuş olursunuz.

Yapılacak işin vaktini saatini daha önceden bilmeniz gereklidir. Hatta günlerde önemlidir. Bu yüzden çeşitli kaynaklardan saat hesap usullerini öğrenip yapacağınız tılsıma  en uygun güne ve Saate dek getiriniz.  Kişinin burcuna ait olan gün ve ya gecelerin de işlem yapılırsa tesiri artar. Tütsü özel olarak formülde belirtilmemişse şart olmamakla beraber yapılması tılsımın tesirini arttırır. Başlangıç aşamasındaki kişiler ne kadar itinalı olurlarsa başarı ihtimalleri o kadar artar. Hayırlı işlerde cavi  yada günlük gibi güzel kokulu buhurlar yakılması iyidir. Ayrıca her güne ait olan tütsülerde vardır.

Eğer o günün tütsüsü de yakılsa faydalıdır. Bağlama büyüsü denilen bağlama muskası Tılsım  yapmadan önce 2 rekat hacet namazı kılıp sonra 1 fatiha 3 ihlas yahud 3 fatiha 7 ihlas okuyup o tılsımı sizlere ulaştıran kişilerin ervahı ruhaniyetlerine hediye etmenizde faydalıdır. Tılsımdaki  yazım sırasına riayet ederek yazıma devam edilir. Harf veya rakamlar arasındaki boşluklara ve çizgiye değip değmediklerine, yada çizgiyi geçip geçmediklerine çok dikkat etmek gerekir. Vefklerde ise yazım sırası çok önemlidir. Ayrıca muska içinde bunların dizilim sıralamalarıda çok iyi olmalıdır. Eğer eklenmesi gereken bazı özel esma ayet yada tılsım veya hatem gibi yazılar eklenir.

Bağlama büyüleri dediğimiz muskalar vefkler tılsımlar ayetler veya iplik düğümlemeler kilit kapatmalar dediğimiz işlemi yazmak bittiğinde, isterseniz güzel kokulu bir buhurla tütsüleyip sonra güzel bir şekilde katlayınız. (bazı durumlarda iplik kilik kaşık ve benzeri nesnelerin çeşitli cisimlerle sarılması şart koşulur. Bu duruma harfiyen uymak gerekir) Şart olmamakla birlikte tesiri arttırma açısından iyidir. Özel olarak bir buhur verilmişse ona riayet etmek gerekir. Balmumu ile yada naylon ile hava ve su almayacak bir şekilde sarılır. Balmumu ile muhafaza altına almak her zaman daha iyidir. Çünkü naylon gibi sentetik değil doğal bir maddedir. Özel olarak belirtilmemişse boyunda yada sağ pazuda taşınır. Yapıldıktan  sonradan iğne veya başka bir cisimle delinmemelidir yada yerlere düşürülmemeye dikkat edilmelidir. Ayrıca şu ağaca asılacak yada şu yere gömülecek gibi özel bir şey belirtilmişse mutlaka dikkat etmek gerekir.

Kendinize olan güveninizi kaybetmeyin, sorularınıza cevap arıyorsanız doğru yerdesiniz. Hemen ara tüm dertlerini beraber konuşalım ……

Yıldız Hoca : 0501 135 45 28

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*