Bağlama Büyüsü Nereye Yazılır?

Günümüzde pek çok kişi sevdiği adama ya da kadına kavuşabilmek için bağlama büyüsü gibi pek çok büyü yaptırmaktadır. Bunlar arasında en tesiri kuvvetli olanı bağlama büyüsüdür. Bağlama büyüsü ile kişi sevdiği kişiyi kolaylıkla kendine bağlayabilir. Hem de kısa bir süre içerisinde büyünün faydasını görecektir. Bağlama büyüsü ile kişiler sevdikleri insana hemen kavuşmaktadır hatta mutlu bir hayat sürerek evlenmektedirler. Bu büyü ile kişiler bir an önce sevdiklerine kavuşmaktadırlar.

Bağlama büyüsü için mutlaka büyü yaptırıp kendinize bağlayacağınız kişinin bir kıyafeti, saç teli ya da sürekli yanında taşıdığı bir özel eşyası olmalıdır. Bu eşya üzerine büyü yapılıp büyünün tesiri daha kuvvetli olacaktır. Bağlama büyüsü pek çok kişi tarafından sevdiği kişiye yaptırılmaktadır. Sevdiği kişi bir başkası ile birlikteyse bu çiftleri ayırmak içinden bağlama büyüsü yapılabilir. Bağlama büyüsü ile karşı taraf kısa sürede sevgilisinden soğuyup ondan nefret ederek size gelecek ve sizi sevecektir. Bağlama büyüsü ile pek çok nisan sevdiği kişi ile evlenip mutlu olmuştur. Fakat bu büyünün süresi ömür boyu olmadığından dolayı büyünün süresi bittiğinde tekrar bu büyüyü yaptırmanız gerekecektir. Yoksa büyü tesirini kaybettiği andan itibaren kişi sizden uzaklaşacak ve soğuyacaktır. Bu yüzden sürekli olarak bu büyüyü tekrar ettirmeniz gerekmektedir.

bağlama büyüsü

Bağlama büyüsünü isterseniz muska üzerine de yazdırabilirsiniz bu şekilde daha kuvvetli ve tesirli bir büyü yaptırmış olacaksınız sonucunu da çok kısa zamanda göreceksinizdir. Bağlama büyüsü muskaya yazıldığında bu muskayı kişinin evine ya da yanında taşıyabileceği bir yere saklamanız gerekecektir. Muskayı kişinin göremeyeceği ve bulamayacağı bir yere saklamanız gerekmektedir. Bu şekilde muskayı iyi bir şekilde saklarsanız eğer muskayı bulamayacaklardır. Eğer bu muskayı bir şekilde biri bulur ise ve açar ise muskanın tesiri kaybolacaktır ve bağlama büyüsü bozulduğundan kişi anında sizden vazgeçecek soğuyacaktır. Bu yüzden bu muskayı iyi bir şekilde saklamanız gerekecektir. Ayrıca muska bir şekilde açılır ise cinlerle yazıldığından dolayı açan kişinin başına da kötü olaylar gelebilir. Bu yüzden muskayı olabildiğince iyi bir yere saklamanız gerekecektir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*