Bağlama büyüsü nasıl yapılır?

Eşinizi veya herhangi birini, kendine bağlamak için, kendinize bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz. Bağlama büyüsü, çok çeşitli yollar ile yapılabilir. Yakılarak taşınarak gömülere asılarak yedirilerek içirilerek yapılabilir. Bağlama büyüleri çok fazla çeşit malzemelerle yapılabilir. İnsanın kendine ait olan özel eşyasıyla yapılabilir. Saç ile tarak ile atlet ya da don gibi çamaşırlarla birlikte, pijama kazak pantolon gömlek ceket gibi diğer şahsi eşyalarla da yapılabilir.

Tütsülerle yapılan bağlama büyüleri de vardır. Okunarak ta yapılır. Tırnaklar ile yapılan ve yedirerek ve içirerek aşk bağlama büyüsü yapmak eskilerden beri çok sık kullanılan bağlama büyüsü yapma yollarındandır. Bağlama büyüsü yapmak için, bağlama büyüsü yapan medyum hoca nın bağlama büyüsü yapmasını bilmesi gerekir. Çok fazla bağlama büyüsü çeşitleri vardır. Benim işlem olarak yaptığım çok meşhur bir kuzu kellesi ile yaptığım bir formülüm vardır.

Bu formülle olmazlar olur. Sevdiğiniz veya istediğiniz kişi kendine bağlama veya aşık etmek için en etkili bağlama büyüsü budur. O canbar büyüsü, papaz büyüsü, woodo büyüsü, yada okyar büyüsü, benim yaptığım bağlama büyüsünün çeyreği bile edmezler. Benim nasıl bir bağlama büyüsü yaptığımı anlayın artık.

Bağlama büyüsü yapanlar bu konuda uzman ve yetki sahibi ise işte o zaman yapılan eşini sevdiğini büyüsü işe yarar.  Yıldız Hoca ye bağlama büyüsü yaptıranlar şu an mutlu ve mesutlar. Diva gibi olan olaylar karşısında dillerini yuttular. Sizde bağlama büyüsü yaptırmak için arayın. Dil bağlama büyüsü da dahil her çeşit karı kocayı ve sevgiliyi bağlama büyüsü yapılır. Çekinmeden arayın.

Kendinize olan güveninizi kaybetmeyin, sorularınıza cevap arıyorsanız doğru yerdesiniz. Hemen ara tüm dertlerini beraber konuşalım ……

Yıldız Hoca : 0501 135 45 28

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*