Bağlama büyüsü içirme

İçirilerek yapılan ve halk arasında bağlama büyüsü olarak adlandırılan, bu çeşit tılsımlar vekler muskalar belirtilen sıvı ile kağıda  kurşuna ve benzeri maddeye yazılmış olan yazı bozulur. Kişilere haberli yada habersiz içirilir.

Yazıların bozulması gereken nesne su , kuyu veya zemzem veya yağmur  suyu gibi çeşitli sular veya zeytin yağı kekik suyu gibi başka sıvılarda olabilir. Belirtilen sıvı ve yazılması gereken cisimlere dikkat edilmesi gerekir. Aşk, muhabbet, ailede huzur, celp, rızık,iş kısmet, baht talih rızık, soğutma, helak, dil yol göz ve benzeri akla hayale gelebilecek pek çok bağlama işlemlerinde kullanılabilir. Tılsımları Çizgili veya çizgisiz, harfli veya raklamlı olabilir.Vefklerinde rakam, harf-kelime veya daha fazlası kullanılabilir.

Bir kısmında tütsü kullanılıp bir kısmında ise kullanılmayabilir. Yapmadan önce veya yazarken veya yazdıktan sonra okuması olanlar olabilir. Kağıt deri kumaş, gümüş bakır tas kase bardak yaprak ve benzeri nesnelere yazılabilir. Bu bağlamak için yapılan içirme işlemlerinde, okunan su, tuz, şeker, şerbet gibi nesnelerde kullanılıp, bir şekilde bağlanması istenen kişilere içirilebilir.

Kendinize olan güveninizi kaybetmeyin, sorularınıza cevap arıyorsanız doğru yerdesiniz. Hemen ara tüm dertlerini beraber konuşalım ……

Yıldız Hoca : 0501 135 45 28

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*