Bağlama büyüsü gömme

Genel olarak bağlama büyüsü adıyla isimlendirilen çeşitli bağlama işlemlerinin, gömülen bu çeşit tılsımlar vefkler ayetler muskalar ipler kilitler kaşıklar ve benzeri nesneler, belirtilen eşik, taş altı, ahır, mezarlık ve benzeri yerlere gömerek tatbik edilirler. Bir kısmında tütsü kullanılıp bir kısmında ise kullanılmayabilir. Okuması olan ve olmayan çeşitleri de vardır. Yazmadan önce veya yazarken veya yazdıktan sonra okuması olanlar olabilir.

Kağıt deri kumaş, gümüş bakır ve benzeri nesnelere yazılabilir. Konuyla ilgili olan vede isimlerin yada niyetin geçtiği ve niyetin yazılı olduğu bir istek duası kullanılabilir. Bu bazen gömülme öncesinde, sırasında veya sonrasında niyetin ağız yoluyla ifade edilmesi de olabilir. Bir kısmında ise azimet kullanmaya gerek yoktur.

Aşk muhabbet barıştırma birini getirmek, dil uyku göz baht talih kısmet rızık bağlamak için  ayırma ve soğutma, helak vede akla gelebilecek pek çok konuda bağlama büyüsü adı verilen çeşitli bağlama vefkleri bağlama tılsımları bağlama yöntemleri kullanılabilir. Gömülen bağlama büyüleri ile ilgili bilgiler bu makalede kısaca açıklanmıştır.

Kendinize olan güveninizi kaybetmeyin, sorularınıza cevap arıyorsanız doğru yerdesiniz. Hemen ara tüm dertlerini beraber konuşalım ……

Yıldız Hoca : 0501 135 45 28

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*