Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır?

Eşinizi veya herhangi birini, kendine bağlamak için, kendinize bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz. Bağlama büyüleri, çok çeşitli yollar ile yapılabilir. Yakılarak taşınarak gömülere asılarak yedirilerek içirilerek yapılabilir. Bağlama büyüsü çok fazla çeşit malzemelerle yapılabilir. İnsanın kendine ait olan özel eşyasıyla yapılabilir. Saç ile tarak ile atlet ya da don gibi çamaşırlarla birlikte, pijama kazak pantolon gömlek ceket gibi diğer şahsi eşyalarla da yapılabilir. Tütsülerle yapılan bağlama büyüleri de vardır. Okunarak ta yapılır.

Tırnaklar ile yapılan ve yedirerek ve içirerek bağlama büyüleri yapmak eskilerden beri çok sık kullanılan bağlama büyüleri yapma yollarındandır. Bağlama büyüleri yapmak için, bağlama büyüleri yapan medyum hoca nın bağlama büyüleri yapmasını bilmesi gerekir. Bağlama büyüleri oldukça çeşitli alanlara ayrılır. Benim işlem olarak yaptığım çok meşhur kelle formülüm var. Bu bağlama büyüsü ile olmazlar olur.

Sevdiğiniz veya istediğiniz kişi veya eşini kendine bağlamal veya aşık etmek için en etkili bağlama büyüleri arasında en tesirlisi güçlüsü kuvvetlisi budur. Canbar büyüsü, papaz büyüsü, woodo büyüsü, yada okyar büyüsü, benim yaptığım bağlama büyüsünün etkisinin yanında sönük kalır. Benim yaptıklarımın nasıl bir bağlama büyüsü çeşitleri anlayın artık.

Bağlama büyüleri yapan medyum hocalar bu konuda uzman ve yetki sahibi ise işte o zaman yapılan bağlama büyüleri işe yarar.  Yıldız Hoca ye bağlama büyüsü yaptıranlar şu an mutlu ve mesutlar. Diva gibi olan olaylar karşısında dillerini yuttular. Sizde bağlama büyüsü yaptırmak için arayın. Mezara büyüsü ve uyku bağlama ile Dil bağlama büyüsü da dahil her çeşit karı kocayı ve sevgiliyi bağlama büyüsü yapılır. Çekinmeden arayın.

Kendinize olan güveninizi kaybetmeyin, sorularınıza cevap arıyorsanız doğru yerdesiniz. Hemen ara tüm dertlerini beraber konuşalım ……

Yıldız Hoca : 0501 135 45 28

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*