Aşk Duaları

Aşk duaları: Sevdiğini kendine aşık etmek için okunacak dualar şunlardır.

Birinci aşık etme duası. İşte size okunacak olan bu aşk duası budur. 3 sabah üst üste sabah namazından sonra hiç konuşmadan kişinin ismini ve anne ismini söyleyerek niyet et (ayşeden doğma fatmanın beni sevmesi ve aşık olması için) gibi bir niyet et ve bu aşk duasını 100 kere oku. Yüz taneden fazla olmasın. Sayılara dikkat edin.

Bismillahirrahmanirrahim. ya kadim ya kadim ya kadim ya ehad ya muhammed ya men lem yelid velem yuled ve lem yekün lehü küfüven ehad ve salllallahü ala muhammed ve alihi ecmain.

İkinci aşk duası budur. Aşk duaları arasında bu kez yedirerek yapılan aşk duası veriyorum. Aşık etmek istediğinizi birine kendinizi sevdirmek için, karşı tarafa yedireceğiniz herhangi bir yiyecek üstüne okuyup üfleyin ve yedirin. Tatlı nesne olursa daha iyi olur.
Hel eta alel’insani hînum mined dehri lem yekun şey’em mezkura.
İnna halaknel’insane min nutfetin emşac, nebtelihi fece’alnahu semi’an semi’an semi’an semi’an semi’an semi’an semi’an basira.

Sevgiliyi aşık etmek için yukarıdaki aşk duaları okuyabileceğiniz aşık etme yollarındandır.

Kendinize olan güveninizi kaybetmeyin, sorularınıza cevap arıyorsanız doğru yerdesiniz. Hemen ara tüm dertlerini beraber konuşalım ……

Yıldız Hoca : 0501 135 45 28

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*