Aşk büyüsü nedir

Halk arasında, bir insanın diğer bir insana aşık olması, yada karı kocanın birbirlerine derin bir sevgi ve muhabbet duyması için yapılan işlemlere kısaca aşk büyüsü denir.  Kişilerin aşkını celp etmek için kullanılır. Aşk, kelime manasıyla sevgi ve muhabbetin daha üst mertebesidir. Daha derin ve fazla muhabbet ve sevgi duyulur. Yapılan aşık etme işlemlerinde, gerçek büyüye giren uygulamalardan kaçınmak gerekir.

Çünkü büyü yapımında imanı kaybetme tehlikesi vardır. Yapılan birçok aşıklık büyüsü adı verilen aşık etme yolları, gerek kitaplarımızdan okuduklarımız, gerekse hocalarımızdan öğrendiklerimiz büyü sınıfına girmez. Bu aşık etme yöntemleri, çeşitli ayetler esmalar vefkler tılsımlar, muskalar, dualar, düğümlemeler kilitlemeler, asmalar yakmalar gömmeler suya atmalar veya resim suret  yoluyla yapılabilir. Ruhani alemden çeşitli varlıklar kullanılarak ta aşk büyüsü yapılabilir. Aşk büyüleri yapacak olan kişiler, cin peri ifrit hadim hüddam ve benzeri çeşitli ruhani varlıkları görevlendirerek aşık etme işlemleri yapabilir.

Aşk büyüsü adı verilen işlemleri yaparken her işlemi kendi kategorisinde incelemek gerekir. Çünkü her yöntemin kendine özel incelikleri ve dikkat edilmesi gereken noktaları olacaktır. Örneğin aşk büyüsü denilen, aşık etme işlemi yaparken kullanacağınız yöntem aşk muskası ise dikkat edeceğiniz kurallar ve kaideler ile, yapacağınız işlem iplik düğümleme yolu ile yapılan aşık etme büyüsü ise dikkat edilmesi gereken noktalar arasında dağlar kadar fark vardır. İlgili makalelerde bu konu çok daha ayrıntılarıyla ele alınacaktır. Aşk büyüsü dediğimiz bu yöntemlerden biriside aşk vefki aşk tılsımı, aşık etme ayetleri, aşıklık esmaları gibi isimler verilebilecek olan, aşık etme muskası yaparken nelere dikkat edilmesi gerektiğinden kısaca bahsedelim.

Muskalar yapıları gereği ayet dua esma vefk tılsım ve hatemlerden oluşabilirler.  Muska yazımında bunlardaki doğru sıralamaya dikkat etmek gerekir. Yapacak olan kişi eğer hem vefk hem tılsımları kullanacaksa, bu iki ilimdeki kaide ve şartları bilmesi gerekir. Birden fazla öğe kullanıldığı zaman eğer hata yapılmışsa, vede bu hatadan dolayı formüllerden herhangi biri çalışmazsa diğer formüllere etki etmez. Vede doğru olan diğer formüller işlemeye devam edecektir. Eğer yapılan yanlışlıktan dolayı bir aksi durum ortaya çıkıyorsa, aynı zamanda çeşitli aksaklıklar görülebilir. Örneğin size sıkıntı verdiği halde karşı tarafa da etki edebilir. Veya karşı tarafı size yönlendirirken aynı zamanda değişik etkilerde ortaya çıkarabilir. Genel olarak isimler yazılır.

Bu isimler hem istenen hemde isteyen kişiler ve anne isimleridir. İsimlerin geçtiği vede değişik şekillerde olan niyeti belirten kısa dua kısmına azimet diyoruz. Bu azimetler bazen sadece okuma veya her ikisi birden kullanılmak şeklinde olabilir. Bazı muskaların isim yerleri üstünde içinde veya altında olabilir. Kişilerin üzerinde eğer büyü cin musallatı gibi etkiler varsa onların öncelikle temizlenmesi gerekir. Eğer kişilerin üzeri temizlenmezse iki ayrı ve zıt etki olacağından kişiler gelgitler yaşayabilir.

Aşk için olan muskalarda  karşı tarafın aklı fikri kalbi endamı ve damarları bütün azaları hatta ruhu bile hedef alınabilir. Barışmak için yapılacak olan muskalarda da asıl hedef nokta karşı tarafın kalbi olmalıdır. Kağıda deriye kumaşa ve benzeri nesnelere yazılarak kullanılabilir. Bir kısmı okumalı olabilir. Taşıma yakma gömme rüzgara asma içirme elbiseye yada kapısına yoluna serpme veya suya atma gibi şekillerle tatbik edilebilir. Yapım aşamasında tütsü kullanılabilir. Eğer formülde özel olarak bir tütsü ismi zikredilmişse buna riayet edilmelidir. Daha önceki muskalar büyümü günah mı konusunda da açıkladığımız gibi şeytani frekanstan formüller olmamasına dikkat edilmelidir. Mesela aşık etmek için iplik kullanılıyorsa, bunun için dikkat edilmesi gereken noktalar daha farklıdır. Bu makalemiz size kısaca, aşk büyüsü nedir sorunuzun cevabıdır.

Kendinize olan güveninizi kaybetmeyin, sorularınıza cevap arıyorsanız doğru yerdesiniz. Hemen ara tüm dertlerini beraber konuşalım ……

Yıldız Hoca : 0501 135 45 28

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*